листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ за период  01,01,2017-30,06,2017


30.06.2017.xlsx

Објавено на: 31.08.2017 15:30:01
Документ БР.: DOC_26441-118/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.