листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 30.06.2017 година


КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗК ПЕЛАГОНИЈА 30.06.2017 ГОД..xls

Објавено на: 31.08.2017 14:33:37
Документ БР.: DOC_26441-114/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.