листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Косолидирани Финансиски извештаи ДГ БЕТОН АД СКОЈЕ 01,01,2017-30,06,2017


30.06.2017.xlsx

Објавено на: 31.08.2017 15:35:00
Документ БР.: DOC_26441-119/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.