листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи Јануари-Јуни 2017


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи Јануари-Јуни 2017.xls

Објавено на: 31.08.2017 15:45:01
Документ БР.: DOC_26441-120/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.