листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 01.01-30.06/2017


01.01-30.06.2017.xlsx

Објавено на: 31.08.2017 15:58:11
Документ БР.: DOC_26441-124/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.