листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

РЖ Интер-трансшпед Скопје


6 Мес извест - консолидиран - природа на трошоци-06-17.xls

Објавено на: 01.09.2017 08:16:58
Документ БР.: DOC_26441-125/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.