листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ревизорски извештај


01. ИЗВЕШТАЈ ЗА УВЕРУВАЊЕ септември 2017 ЖИТО ПОЛОГ Тетово .pdf

Објавено на: 13.09.2017 14:07:53
Документ БР.: DOC_10191-405/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации