листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Вонредно собрание на акционери


vonredno_sobranie_akcioneri_2017_2.pdf

Објавено на: 15.09.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_10109-130/2017
Урнек: Јавен повик за собрание