листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за промена на сопственост на член на Управен одбор


Извештај за промена на сопственост на член на Управен одбор18.09.17.docx

Објавено на: 18.09.2017 13:15:31
Документ БР.: DOC_10191-407/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации