листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 35 став (1) алинеја 6 од Правилата за котација го објавуваме следново:

odluka i izvestuvanje za zdelka os zainteresirana strana


odluka zdelka so zainteresirana strana.pdf
известување за зделка со заинтересирана страна.docx

Објавено на: 18.09.2017 14:01:56
Документ БР.: DOC_26453-15/2017
Урнек: Зделка со заинтересирана страна