листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

ПРЕДЛОГ ОДЛУКА ЗА СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


ПРЕДЛОГ ОДЛУКА ЗА СОБРАНИЕ.jpg

Објавено на: 19.09.2017 15:03:57
Документ БР.: DOC_13285-101/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери