листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик


JAVEN POVIK HRM.doc

Објавено на: 20.09.2017 09:47:17
Документ БР.: DOC_10109-131/2017
Урнек: Јавен повик за собрание