листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ОДЛУКА ОД СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


ОДЛУКА ОД СОБРАНИЕ.jpg

Објавено на: 21.09.2017 09:24:41
Документ БР.: DOC_12283-147/2017
Урнек: Други одлуки од собрание