листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за отповикување на Одлуката од 26.06.2017 година


Odluka za otpovikuvanje na odluka-25.09.2017.pdf

Објавено на: 26.09.2017 13:20:00
Документ БР.: DOC_12283-148/2017
Урнек: Други одлуки од собрание