листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за вонредно Собрание на акционери


Povik_sobranie_09_11_2017.doc

Објавено на: 29.09.2017 13:10:01
Документ БР.: DOC_10109-132/2017
Урнек: Јавен повик за собрание