листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за Собрание на 09.11.2017 год.


Predlog_odluki_sobranie_09_11_2017.doc

Објавено на: 29.09.2017 13:10:01
Документ БР.: DOC_13285-102/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери