листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за свикување седница на Собрание на акционери на Тутунски комбинат АД Прилеп


JAVEN POVIK za SOBRANIE na AKCIONERI na TK AD PRILEP.doc

Објавено на: 10.10.2017 08:35:53
Документ БР.: DOC_10109-133/2017
Урнек: Јавен повик за собрание