листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука за кредитно задолжување и заложување (голема зделка) -ТК АД Прилеп


PR.Odluka za kreditno zadolzuvawe i zalozuvawe (golema zdelka).docx

Објавено на: 10.10.2017 08:36:00
Документ БР.: DOC_13285-104/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери