листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 35 од правилата за котација го даваме следното известување за продажба на акции


ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ПРОДАЖБА НА АКЦИИ.docx

Објавено на: 12.10.2017 14:17:45
Документ БР.: DOC_10191-417/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации