листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за годишно собрание


1 JAVEN POVIK za ucestvo na Godisno Sobranie na akcioneri na RZ USLUGI AD Skopje.pdf

Објавено на: 13.10.2017 13:49:15
Документ БР.: DOC_10109-134/2017
Урнек: Јавен повик за собрание