листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Предлог финансиски план за РЖ УСЛУГИ АД Скопје за 2017 година

Одлука за усвојување на предлог финансискиот план за деловната 2017год.


Predlog finansiski plan na RZ Uslugi za 2017 god.pdf
ODLUKA za usvojuvanje na finansiskiot plan za delovnata 2017 god..pdf

Објавено на: 13.10.2017 13:51:26
Документ БР.: DOC_10191-418/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации