листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Javen povik za Sobranie na akcioneri


javen povik za sobranie ноември 2017.docx

Објавено на: 16.10.2017 13:18:32
Документ БР.: DOC_10109-135/2017
Урнек: Јавен повик за собрание