листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Согласно глава 6 од Правилата за котација известуваме за датумот на одржување и дневниот ред на Собранието на акционери на ЗК Пелагонија ад Битола 

ЈАВЕН ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ 


Јавен повик за собрание.pdf

Објавено на: 16.10.2017 15:21:48
Документ БР.: DOC_10109-136/2017
Урнек: Јавен повик за собрание