листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

predlog odluka za odobruvanje na golema zdelka i zdelka so zainteresirana strana


предлог одлука голема зделка и зделка со заинтересирана страна.docx

Објавено на: 16.10.2017 15:15:12
Документ БР.: DOC_13285-106/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери