листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Согласно глава 6 од Правилата за котација , ги објавуваме следните Предлог -одлуки за Собрание на акционери 


Предлог одлука зделка со заинтересирана страна.docx

Објавено на: 16.10.2017 15:21:55
Документ БР.: DOC_13285-107/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери