листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 35 став (1) алинеја 3 од Правилата за котација го објавуваме следново:

Стекнување на над 5% од средствата


Стекнување на над 5% од средствата.doc

Објавено на: 17.10.2017 15:36:04
Документ БР.: DOC_26454-3/2017
Урнек: Стекнување или отуѓување на над 5% од средствата