листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ЗАКЛУЧОК ЗА УСНА ЈАВНА ПРОДАЖБА


Izvestuvanje za usna javna prodazba Kogel Stil.docx

Објавено на: 18.10.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-421/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации