листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други одлуки на Собрание на акционери


Одлуки на Собрание.pdf

Објавено на: 18.10.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12283-151/2017
Урнек: Други одлуки од собрание