листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Изавештај за промена на сопственост на член на Управен одбор


Извештај за промена на сопственост на член на Управен одбор20.10.17.docx

Објавено на: 20.10.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-422/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации