листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ДООБЈАСНУВАЊЕ НА ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА ЗАКЛУЧОК ЗА УСНА ЈАВНА ПРОДАЖБА ОД 18.10.2017 год


Дообјаснување на Известување за заклучок за усна јавна продажба од 18.10.2017.docx

Објавено на: 20.10.2017 14:52:36
Документ БР.: DOC_10191-423/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации