листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Жито Полог АД Тетово,неревидиран биланс на успех 01.01.2017 - 30.09.2017 г.


Жито Полог 30.09.2017.xlsx

Објавено на: 24.10.2017 08:39:50
Документ БР.: DOC_12298-1/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.