листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука за дивиденда и дивиденден календар


Predlog Odluka za dividenden kalendar.pdf

Објавено на: 24.10.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_13285-109/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери