листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2017 година


Единство берза 30.09.2017.xls

Објавено на: 25.10.2017 13:11:04
Документ БР.: DOC_12298-3/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.