листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01 - 30.09


9 Месечни известув..xlsx

Објавено на: 25.10.2017 13:11:29
Документ БР.: DOC_12298-5/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.