листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.2017


Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-30.09.2017.xls

Објавено на: 25.10.2017 13:11:46
Документ БР.: DOC_12298-6/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.