листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај: 


9 Месечно известување - Пекабеско ад - 2017.xls

Објавено на: 25.10.2017 13:13:18
Документ БР.: DOC_12298-7/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.