листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Го објавув
аме неревидираниот биланс на усепех за периодот јан-сеп 2017 година.


9 Mesecno izvestuvanje - 30.09.2017.xlsx

Објавено на: 26.10.2017 09:50:54
Документ БР.: DOC_12298-9/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.