листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

еревидиран биланс на успех 01,=.01.-30.09.2017


9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци - 17.xlsx

Објавено на: 26.10.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12298-10/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.