листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

НЛБ Банка АД Скопје известува дека неревидираниот неконсолидиран Биланс на успех за периодот 01.01. - 30.09.2017 година, како и Образложението за промените во финансискиот резултат, ќе бидат објавени на СЕИ Нет на 30.10.2017 година.

 

НЛБ Банка АД Скопје

Објавено на: 27.10.2017 13:13:57
Документ БР.: DOC_10191-427/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации