листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука од Собрание на акционери


Odluka Sobranie 20.12.2017.doc

Објавено на: 27.10.2017 14:00:21
Документ БР.: DOC_12283-152/2017
Урнек: Други одлуки од собрание