листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Извештај за промена на сопствеост


Извештај за промена на сопственост.docx

Објавено на: 27.10.2017 15:30:00
Документ БР.: DOC_10191-428/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации