листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Коментар на финансиските резултати на НЛБ Банка АД Скопје за периодот од 01.01.2017 до 30.09.2017 година.


Анализа на финансиските резултати НЛБ Банка АД Скопје 01.01.-30.09.2017.docx

Објавено на: 30.10.2017 09:04:35
Документ БР.: DOC_10191-430/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации