листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс 01.01.-30.09.2017


Finansiski izvestaj 01-09 2017.xls

Објавено на: 30.10.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12298-15/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.