листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

PELISTERKA-Konsolidiran Bilans na uspeh 01.01-30.09.2017


BILANS NA USPEH 30.09.2017-Konsolidiran.xls

Објавено на: 30.10.2017 13:22:56
Документ БР.: DOC_12298-17/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.