листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на неревидираниот неконсолидиран биланс на успех за период 01.01.-30.09.2017


Obrazlozenie na finansikite izvestai so 30-09-2017.docx

Објавено на: 31.10.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-431/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации