листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех


КОН. БУ 01.01.-30.09.2019.xls

Објавено на: 01.11.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_12298-23/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.