листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати на Технокомерц АД за периодот Јануари - Септември 2017 год.


Образложение Биланс на успех 01.01-30.09.2017.pdf

Објавено на: 01.11.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-433/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации