листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за избор на претседател на Одборот на директори на Гтд БЕТОН-ШТИП а.д. Штип


odluka dejan pandeleski.pdf

Објавено на: 01.11.2017 15:28:56
Документ БР.: DOC_12285-61/2017
Урнек: Измени во органи на управување