листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех Јануари - Септември 2017


Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех Јануари - Септември 2017.xlsx

Објавено на: 02.11.2017 09:00:00
Документ БР.: DOC_12298-24/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.