листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 Образложение кон финансискиот резултат 01.01-30.09.2017 година


Образложение кон билансот на успех за период 01.01.2017-30.09.2017.doc

Објавено на: 02.11.2017 14:30:00
Документ БР.: DOC_10191-436/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации